21/04/2015 Autor Michał Maroszek Wyłączono

DEKLE I ZATYCZKI METALOWE
Uruchomiliśmy produkcję zatyczek metalowych o uniwersalnej średnicy 90 mm, dostępne są w kolorze złotym, czarnym oraz srebrnym. Według nas są to najbardziej odpowiednie kolory. Posiadają rant ochronny co minimalizuje uszkodzenia brzegów okleiny.

PUDEŁKO EKO 1

Tylko 1,55 zł

1) Materiał użyty do wykonania opakowania to doskonałej jakości czterowarstwowa mikrofala o delikatnym, subtelnym prążku w kolorze beżowym,
2) Komfort zakupu to nasza specjalność.
Uniwersalne wymiary pudełka tzn podstawa 88×88 mm i wysokości 367 mm wystarczą na nieomalże każdą butelkę wódki, wina itp.
3) Opakowania dostarczane są na „płasko”, co minimalizuje koszty wysyłki. Samo złożenie zajmuje ok. 10 sekund a konfekcjonowanie jest bardzo proste.
4) Istnieje możliwość wycięcia różnorodnych otworów przydatnych kształtów np. butelki, prostokąta, choinki, w zależności od okazji i potrzeb (usługa bezpłatna),
5) Dodatkowe zapięcie w tym modelu uniemożliwia wypadnięcie butelki,
6) Dostępność tego modelu ze względu na jego prostotę jest bardzo szybka.

 

PUDEŁKO NA JEDNĄ BUTELKĘ – RĄCZKA
Pudełko to ma bardzo praktyczny uchwyt umożliwiający wygodę i komfort użytkowania. Opakowanie jedno butelkowe występujące w trzech wersjach:
• normalne – podstawa 86x86mm, wysokość 340mm,
• XXL – podstawa 100x100mm, wysokość 340mm,
• long – podstawa 76x76mm, wysokość 400mm.
Uniwersalność tych opakowań umożliwia zapakowanie nieomalże każdej butelki alkoholu.

PUDEŁKO NA JEDNĄ BUTELKĘ STOŻEK + UCHWYT
Opakowanie na jedną butelkę w naturalnym kolorze, występuje w wersji z rączką papierową. Także w tym modelu istnieje możliwość różnorodnych wycięć. Przy wyborze wersji kolorowej tego opakowania dostępne są uchwyty ze sznurka bawełnianego w różnych kolorach.
Wymiary: podstawa 86x86mm, wysokość 325mm

PUDEŁKO NA JEDNĄ BUTELKĘ – SKRZYNKA
Dysponujemy opakowaniem do samodzielnego złożenia. Jest ono bowiem bardzo proste i wygodne w transporcie jak i w składowaniu. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia wkładek przytrzymujących szyjkę butelki. Wycięcia umożliwiają wgląd do wnętrza i występują w różnych kształtach. Dostawa jest wykonywana na płasko, co przy dużych ilościach w znaczący sposób ogranicza koszty wysyłki.
Wymiary: podstawa 95x90mm, wysokość 357mm

PUDEŁKO NA JEDNĄ BUTELKĘ – DASZEK
Dalsze wariacje na temat opakowania na jedną butelkę, plus standardowe wycięcia plus uchwyt. W zależności od koloru występują różne warianty kolorystyczne uchwytów.
Wymiary: podstawa 90x90mm, wysokość 350mm

PUDEŁKO NA JEDNĄ BUTELKĘ – KUFEREK
Bardzo oryginalne opakowanie zamykane drewnianym kołeczkiem. w wersji ekologicznej z mikrofali beżowej jest to patyczek bukowy o naturalnym wyglądzie. Przy wersjach kuferka z tektury kolorowej patyczki mogą mieć barwę czarną, złotą lub srebrną. Kuferek ten występuje także w wersji pokrytej zamszem (flock). Występujące tu kolory zamszu to brąz, zieleń, granat, czerń i burgund. Wewnątrz tego opakowania występuje wkładka przytrzymująca szyjkę butelki, co jest bardzo praktyczne, gdyż nie pozwala na przemieszczanie się zawartości kurefka.
występuje w dwóch wersjach:
• standard – podstawa 86x86mm, wysokość 325mm,
• XXL – podstawa 100×100, wysokość 340mm.

PUDEŁKO NA DWIE BUTELKI
Są one rozwinięciami opakowań na jedną butelkę i tak jak one charakteryzują się dużą uniwersalnością jak i też różnorodnością. Istnieje w nich możliwość wycięć oraz okienek. Posiadają wkładki i prowadnice, co pozwala na bezpieczne umiejscowienie butelek.
Opakowanie występuje w trzech wersjach:
• rączka – podstawa 86x175mm, wysokość 340mm,
• skrzynka/BGŻ – podstawa 215x90mm, wysokość 357mm,
• kuferek z patyczkiem – podstawa 86×198 mm, wysokość 325mm.

PUDEŁKA NA TRZY BUTELKI
Dalsze rozwinięcie opakowań na jedną butelkę tym razem w wersji trzybutelkowej. I tu również występują dodatki w postaci prowadnic i wkładek na szyjki butelek, które uniemożliwiają przesuwanie się zawartości.
Występują w dwóch wersjach:
• rączka – podstawa 255x86mm, wysokość 355mm,
• skrzynka – podstawa 90×310, wysokość 357mm,
• kuferek z zatyczką drewnianą – podstawa 300x300mm, wysokość 90mm (występuje bez wkładek i przystosowany tylko do standardowych butelek nie większych niż 30 cm).

MINI KUFEREKI
Dostosowane są do mniejszych produktów tzn. słodycze, różnego rodzaju gadżety. Jest to także opakowanie na szklanki i/lub kieliszki posiadające odpowiednie zabezpieczenia.
Wymiary:
• podstawa 198x200mm, wysokość 86mm,
• podstawa 270x200mm, wysokość 55mm,
• podstawa 120x210mm, wysokość 50mm.
Wszystkie one posiadają zamknięcie w postaci drewnianego kołeczka.

MEGA-BOX
Opakowanie uniwersalne dostosowane do dziwnych butelek (miody pitne, karafki, naczynia z uchem) o maksymalnych gabarytach. Jest to nasze największe opakowanie na jedną butelkę.
Maksymalna średnica 118mm, wysokość 340mm

TUBY KORKOWE
To właśnie od tego modelu zaczęła się historia naszej firmy. Mimo, że upłynęło tyle lat dalej są one wizytówką prowadzonej przez nas działalności. Wino zawsze kojarzone jest z korkiem, dopasowuje się do tego szlachetnego trunku. Tuba korkowa doskonale nadaje się na wyeksponowanie loga zarówno w kolorze – sito, jak i wypaleniu laserem. Oferujemy tuby w dwóch rodzajach korka: drobnoziarnisty i gruboziarnisty. Bardzo ciekawe modele tych tub tworzą się z połączenia różnego rodzaju korkach np. korek barwiony z korkiem naturalnym.

TUBY FORMIROWANE ( z okleiną drewnianą)
Jest to alternatywa dla tub korkowych. Są one równie naturalne a także bardziej urozmaicone poprzez samą naturę. Natura bowiem jest artystą niepowtarzalnych wzorów i kolorów.
W tej wersji każda tuba jest inna:
• dąb jasny,
• orzech włoski,
• mahoń (sapela) – odcień koloru rudego,
• dąb ciemny – barwiona.

TUBY ZAMSZOWE (FLOCK)
Jedne z najelegantszych wyrobów dostępnych w naszej ofercie. odznaczają się wyjątkową delikatnością i mogą uchodzić za wyroby doskonale reprezentujące Państwa firmę.
Dostępne są 2 kolory denek do wyboru (czerń i złoto). Występują też kolory sznurków pasujące do zamszu i wieczek (brąz i czerń)
Występują w kolorach:
• czerń,
• granat,
• zieleń,
• brąz,
• burgund.

TUBY Z TEKTURY FALISTEJ
Tuba ekologiczna występująca w dwóch wersjach kolorystycznych:
• jasna,
• beżowe.
Tuby te bardzo dobrze komponują się ze sznurkiem papierowym, na którym można zawiesić pieczątkę lakową.
Wymiary: średnica 80mm, wysokość 370mm, wysokość w środku 340mm.

PIECZĄTKI LAKOWE
Logo Państwa firmy możemy także wykonać w postać pieczątek lakowych. Jest to jeden z najbardziej oryginalnych sposobów znakowania opakowania prezentowego.
• z otworem u góry umożliwiającym zrobienie zawieszki,
• bez otworu – pieczątka z taśmą klejącą.

ZAWIESZKI Z KORKA I FORNIRU
Występują one w formacie wizytówki 5×9 cm. Mogą one stanowić element loga na opakowaniu lub być naklejone w dowolnym miejscu.

SUCHA PIECZĘĆ
Naszą ofertę uzupełniliśmy o tak zwaną suchą pieczęć.
TACKI PIĘCIOKĄTNE I INNE
Rozszerzyliśmy naszą ofertę o produkty znajdujące swoje miejsce w koszach prezentowych. Zastępują one drogą i objętościową wiklinę, dużym plusem są małe gabaryty transportowe i możliwość samodzielnego składania.

PUDŁA, PUDELKA, PUDEŁECZKA…
Wielorakie kształty, mnogość rozmiarów na prezenty duże i małe z tektury kolorowej i prążkowanej. Występują opakowania na różnorodne produkty i gadżety od bardzo małych do bardzo dużych. Możliwość indywidualnego dobrania wielkości opakowania oraz koloru.

WYKWINTNE WYROBY Z ZAMSZU
W ofercie naszej mamy także flokowanie naszych wyrobów. Dostępnych jest 5 kolorów:
• czerń,
• granat,
• zieleń,
• brąz,
• burgund.
Możemy flokować nieomalże każde pudełko, tubę, pudło na kapelusze, kuferek co poszerza naszą ofertę i urozmaica wybór.
PUDŁA NA KAPELUSZE
Nasza propozycja to także te poszukiwane opakowania na różnorodne prezenty. Występują w wersji flokowanej oraz w kolorze białym (matowa okleina)
Wymiary: średnica 30cm, wysokość 25cm lub 18cm.
TUBY KORKOWE

Na różne okazje: wesela, chrzciny, osiemnastki, urodziny i wiele innych.
WĘDKARSTWO HOBBY DLA TYSIĘCY

Dając wędkarzowi wyjątkowy prezent nie zapomnijmy o jego ładnym opakowaniu. Mamy możliwość opakowania w ten sposób naszych wędek, kołowrotków, przynęt sztucznych oraz różnego rodzaju dodatków dla amatorów tego sportu. Proponujemy także na naszym opakowaniu dedykacje wykonywane metodą laserową.
Produkty:
1. Tuba na wędki z korka grubo lub drobno mielonego składająca się z dwóch części o wymiarach: średnica 9cm, długość 146cm co pozwoli na zapakowanie spinningu do 270cm, Feddera do ok. 400cm lub też innego rodzaju wędek.
2. Pudełka na woblery, gumy, przynęty sztuczne. W pudełku mieszczą się 4 sztuki. Przynęty 7cm i 9cm. Wymiary pudełka: 120 x 210 mm, wysokość 55mm.
3. Pudełko na 4 przynęty 9 lub 11cm. Wymiary pudełka: 150 x 210mm, wysokość 50mm.
4. Pudełko na żyłki, haczyki ciężarki i różne różności potrzebne każdemu wędkarzowi. Wymiary pudełka 200 x 270mm, wysokość 55mm.
5. Pudełko zbiorcze z praktycznym uchwytem na wszystkie drobiazgi. Wymiary: 160 x 330mm, wysokość 180mm.
Wszystkie te opakowania mogą być w wersji tektury naturalnej beżowej lub też kolorowej. W niektórych z nich mogą występować okienka z plexi.

TUBY KORKOWE JAKO PAMIĄTKA I OPAKOWANIE OZDOBNE
Proponujemy nowy rodzaj suweniru. Jest to produkt oryginalny do tej pory niespotykany. Na tubach korkowych występują nadruki laserowe z pomnikami lub też budowlami charakterystycznymi dla danych miast.
Warszawa – Syrenka, Kolumna Zygmunta, Pomnik Kopernika, Pałac Kultury
Kraków – Wawel, Brama Floriańska, Kościół Mariacki
Gdańsk – Pomnij Solidarności, Neptun, Dwór Artusa, Żuraw